اندروید مارشمالو در زامارین

این مقاله به شما کمک می کند تا با کمک Xamarin.Android برای اندروید 6.0 مارشمالو در زامارین اپلیکیشن بنویسید.
این مقاله به ارائه یک طرح کلی از قابلیت های جدید در اندروید 6.0 مارشمالو پرداخته و توضیح می دهد که چطور از Xamarin.Android برای توسعه اندروید 6.0 مارشمالو در زامارین استفاده شود و نمونه کدهایی برای نمایش چگونگی استفاده از Xamarin.Android در اندروید 6.0 مارشمالو قرار داده خواهد شد.

مرور کلی

اندروید 6.0 مارشمالو نسخه اصلی اندروید بعد از اندروید لیلی پاپ می باشد که در حال حاضر از طرف گوگل در دسترس است و در حال حاضر Xamarin.Android نیز آن را پشتیبانی می کند و شامل:
1- API 23/Android 6.0 Bindings: در اندروید مارشمالو API های جدید زیادی اضافه شده است که در ادامه توضیح داده خواهد شد. این API ها در اپلیکیشن های Xamarin.Android زمانی که API Level 23 مد نظر است در دسترسند.

xamarin

اگر چه که در انتشار مارشمالو کیفیت و جلوه هدف اصلی بوده است با این حال قابلیت های جذاب زیادی برای برنامه نویسان Xamarin.Android در آن وجود دارد که به شرح زیر است:
• مجوزهای زمان اجرا: این قابلیت این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا در زمان اجرا بتوان مجوزهای امنیتی را تک تک تایید کنند.
• ارتقاء احراز هویت: در شروع کار با اندروید مارشمالو اپلیکیشن ها می توانند برای احراز هویت از اثر انگشت استفاده نمایند و این قابلیت جدید نیاز به وارد کردن کلمه عبور را به حداقل می رساند.
• App Linking: این قابلیت کمک می کند تا ضرورت داشتن App Chooser pop up با اپلیکیشن های ارتباط خودکار در دامنه های وب حذف شود.
• اشتراک گذاری مستقیم: شما می توانید اهداف اشتراک گذاری مستقیمی تعریف کنید که امکان به اشتراک گذاری سریع و مستقیم برای کاربران را فراهم می کند. این قابلیت به کاربران جازه به اشتراک گذاشتن محتوا با اپلیکیشن های دیگر را می دهد.
• تداخلات صوتی: این API جدید امکان ایجاد قابلیت مکالمه صوتی در اپلیکیشن شما را می دهد.
• حالت نمایش 4k: در اندروید مارشمالو اپلیکیشن شما امکان نمایش رزولوشن 4k را روی سخت افزار دارد.
• قابلیت های جدید صوتی: در اندروید مارشمالو پروتکل MIDI پشتیبانی می شود. این سرویس همچنین کلاس های جدیدی برای ایجاد ضبط صدا دیجیتال و آبجکت های playback دارد. همچنین API hook های جدیدی برای ارتباط صوتی و دستگاه های ورودی دارند.
• قابلیت های جدید ویدیویی: اندروید مارشمالو کلاس جدیدی برای کمک به اپلیکیشن های sync ارائه streamهای صوتی و تصویری فراهم کرده است. این کلاس همچنین از dynamic playback rate پشتیبانی می کند.
• اندروید برای کار: اندروید مارشمالو شامل کنترل پیشرفته برای دستگاه های corporate-owned و single-user است. مارشمالو silent install و uninstall برای اپلیکیشن توسط صاحب دستگاه، پذیرش خودکار آپدیت های سیستم، بهبود مدیریت certificate ها، track کردن استفاده از دیتا، مدیریت مجوزها و وضعیت کار نوتیفیکیشن ها
• پشتیبانی از کتابخانه متریال دیزاین: طراحی جدید کتابخانه پشتیبانی کامپوننت های طراحی و الگوها را میسر می کند و ایجاد متریال دیزاین را در اپلیکیشن شما راحت تر می کند.
به علاوه بیشتر آپدیت های کتابخانه های core اندروید با اندروید مارشمالو release شدند و این آپدیت ها قابلیت های جدیدی برای اندروید مارشمالو و ورژن های قبلی اندروید به وجود آورده است. این مقاله در مورد چگونگی شروع کار با اندروید مارشمالو در زامارین و قابلیت های برجسته اندروید 6.0 بررسی می کند.

نیازمندی ها

موارد زیر نیازمندی های اندروید مارشمالو در زامارین است:
1- : Xamarin.Android 5.1.7.12 :Xamarin.Android به بعد باید نصب شود و با ویژوال استدیو یا زامارین استدیو کانفیگ شود
2- ویژوال استدیو یا زامارین استدیو: اگر از زامارین استدیو استفاده می کنید ورژن 5.9.7.22 به بعد مورد نیاز است. اگر از ویژوال استدیو استفاده می کنید ورژن 3.11.1537 به بعد مورد نیاز است.
3- Android SDK 6.0 (API 23) :Android SDK به بعد به همراه Android SDK Manager مورد نیاز است.
4- Java JDK 1.7: برای کامپایل کردن اپلیکیشن ها در اندروید مارشمالو در زامارین JDK 1.7 مورد نیاز است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + = 26